RBD Fan Club Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD Fan Club Serbia


 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 biografija[MAITE]

Go down 
AuthorMessage
AnaRBDQueen
♥MaiCandy admin♥
AnaRBDQueen


Female Number of posts : 8791
Age : 29
Omiljeni član grupe : Maite <3
Omiljena trauma : Herroni <3 MaiCandy
Moja omiljena pesma od RBD-a je : Ima ih dosta Smile
Omiljeni film : Sve sa Johnny Deppom <3 Prica o pepeljuzi,She is the man i stari Disney crtaci <33
Fan zona :
biografija[MAITE] 01fj8
biografija[MAITE] 88885663
Registration date : 2008-12-19

biografija[MAITE] Empty
PostSubject: biografija[MAITE]   biografija[MAITE] I_icon_minitimeSun Apr 18, 2010 9:17 pm

Maite Perroni Beorlegui rodjena je 9. marta 1983 godine u Mexicu,ali odrasla je u Gudalajari.Ima dva mladja brata,tri godine mladjeg Adolfa i devet godina mladjeg Francisca.
Maite je "studirala" glumu u Televisinom Centro de Education Artistica i 2000 je zavrsila drugu godinu.

Gluma
Maitina prva uloga i uloga koja joj je donela slavu je Guadalupe "Lupita" Fernandez u hit seriji Rebelde.
Pratecu uspeh Rebelde,Televisa je snimila sitkom RBD:La familia,ali iako je bio prilicno uspesan,trajao je svega 13 epizoda.
2008,Maite je prihvatila ulogu u seriji Cuidado con el Angel sa William Levyjem.To je njena prva glavna uloga i serija joj je donela jos vecu popularnost.
2009 trebala je da zaigra u Mujeres Assesinas 2,ali zbog telenovele Mi Pecado sa Eugeniom Sillerom i Danielom Casto,odbila.Mi pecado je bio veoma uspesan u Latino Americi.
Potvrdjeno je da ce glumiti u Mujeres Assesinas 3
Sada trenutno priprema pozorisni komad Cena de Matrimonios sa Sebastianom Zurita.

Muzika
Maite je od 2004 do 2008 bila clan svetskog fenomena RBD.
napisala je pesmu Tal vez manana za cetvrti album Rebels.2008,grupa je objavila da se raspada i nakon oprostajne turneje,Maite je odlucila da se posveti glumi.
za seriju Cuidado con el angel,snimila je pesme Esta soledad,Separada de ti,Ave Maria i Contigo...
Sa veoma popularnom grupom Reik,snimila je naslovnu numeru za seriju Mi Pecado.

Privatni zivot i ostali projekti
2007,MATEL je njen lik Lupitu Fernandez napravio kao Barbie lutku.
Maite Perroni bila je zastitno lice kozmeticke kuce NYX Cosmetics.
2009 osvojila je nagradu za najbolju glumicu u glavnoj ulozi,a iste godine nasla se medju 50 najlepsih zena zajedno sa Evom Longoriom i Anom Barbara.
Od kraja 2009 je model za CKlass zajedno sa Dulce Mariom

Maite je bila verena za Guido Larrisa,muzickog direktora RBD-a,ali nakon tri godine veze,iznenadno su u avgustu 2008 raskinuli.
Mediji su stalno pisali da je bila u vezi sa kolegom William levyjem,ali uvek je demantovala.

Telenovele
2004:Rebelde kao Guadalupe "Lupita" Fernandez (2004-2006)
2007:Lola...erase una vez-sebe
2008:Cuidado con el Angel kao Maria de Jesus "Marichuy" Velarde
2009:Mi Pecado kao Lucrecia Cordoba de Pedraza

TV serije

2007:RBD La Familia kao Mai

Pozoriste
2010:Cena de matrimonios kao Elisa
Back to top Go down
 
biografija[MAITE]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Moj crtez Maite Perroni
» Maite- Cuidado con el angel
» Maite NYX
» Maite-Hair
» Maite je Herroni,provereno!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD Fan Club Serbia :: Sve o RBD :: Maite Perroni-
Jump to: